Zavřít reklamu

Immortals Fenyx Rising se připomíná ve vtipném traileru

Inspirace Zeldou nebrání postavám v rozverném žvanění

23. 10. 2020    

Immortals Fenyx Rising dle všeho vypadá jako černý kůň konce letošního roku. Ve společnosti obřích značek jako Cyberpunk 2077, Spider-Man a Assassin’s Creed se může dobrodružství starořecké hrdinky jevit jako hra, která bude během Vánoc kopat druhou ligu. Ohlasy novinářů jsou ale po dalším vyzkoušení velice pozitivní. Ke hře, která se inspiruje nejnovější Zeldou či sérií Assassin’s Creed, prý náramně sedí lehká atmosféra doplněná o roztomile vypadající grafiku. V novém traileru Immortals dokazuje, že je není třeba brát úplně vážně.

V záplavě nových reakcí od novinářů a videí ze hry nabízí sami vývojáři oficiální náhled na to, jak se bude Immortals hrát. V pětiminutové ukázce představuje Ubisoft nepřátele, schopnosti a hádanky, které čekají na hráče během průzumu prvního herního ostrova.

A na závěr si vydavatel nechal menší ohlášení, které nás může díky naší geografické poloze nechat chladnými. Na cloudovou platformu Google Stadia je totiž už teď dostupná exkluzivní demoverze hry. Je v tom ale malý haček, že u nás není služba dostupná. Můžeme tak jen závidět ostatním a čekat na vydání plné hry.

Immortals Fenyx Rising dorazí co nevidět. Hru by nemělo nic zdržet, takže 3. prosince dorazí na PC, Playstation 5, Playstation 4, Xbox Series X/S, Xbox One, Switch a Stadii. Jako jedna z prvních her Ubisoftu bude podporovat propojení s novou službou Connect, která zařídí přesun herního postupu mezi platformami.