Zavřít reklamu

iLoveServis přichází se skvělou službou: Vaše produkty vyzvedne kurýr + dezinfekce zdarma

Komerční sdělení

19. 3. 2020    

iLoveServis

Komerční sdělení: Chytré telefony, tablety a notebooky se řadí mezi takzvanou spotřební elektroniku. Žádné z těchto zařízení teda není neomylné a může se setkat s určitou poruchou. V takovém případě je nejjednodušší vaše zařízení odnést do servisu, kde se postarají o jeho co možná nejlepší opravu. Co když ale zařízení do servisu odnést nemůžete a jak vám v tom pomůže iLoveServis.cz?

V současné době se v Evropě rozrůstá pandemie koronaviru, což vedlo vládu k určitým krokům. Z tohoto důvodu je dnes problém se dostat se zařízením do servisu. Tato překážka se týká především seniorů, kteří spadají do nejvíce ohrožené skupiny, nebo lidí, kteří se nacházejí v karanténě. Přesně pro vás je tady nově spuštěná služba od iLoveServis, díky které si přímo kurýr u vás produkt vyzvedne a následně vám jej doručí opravený. V souvislosti ze zmiňovanou pandemii je také velice důležité dbát na hygienu. Telefony jsou doslova sběračem bakterií, jelikož se jich na displeji nachází více než na záchodovém prkénku. Z tohoto důvodu vám iLoveServis provede antibakteriální čištění vašeho telefonu ke každé opravě zcela zdarma. Kurýrní služba funguje v rámci celé České republiky a vyjde vás na pouhých 190 korun za cestu tam i zpět. V Praze navíc můžete využít služeb expresního kurýra, který vás vyjde na 590 Kč a můžete tak mít vaše zařízeno opraveno ještě ve stejný den.

Jak jsme již zmínili, službu ocení především senioři, kterých si tento přední servis skutečně váží. Pokud totiž máte více než 65 let, získáváte nárok na diagnostiku, poradenství a přetažení kontaktů zcela zdarma, a navíc získáváte slevu ve výši 20 procent na jakoukoliv opravu.

Komentáře nejsou povoleny.