Zavřít reklamu

ID-Cooling oznamuje nový 360mm RGB Dashflow Cooler

Nové vodní chlazení s vylepšeným čerpadlem.

9. 7. 2018     Zdroj

Dashflow Cooler

Společnost ID-Cooling se na trhu chladičů pohybuje již přes 10 let a nyní oznamují nové vodní chlazení, které bude vybaveno vylepšeným čerpadlem a RGB osvětlením.

Nově vyvinuté čerpadlo je navrženo tak, aby poskytlo extrémní chladící výkon. Jeho kovový kryt s lineárními mezerami nabídne již zmiňované osvětlení.

Vodní chlazení je na obou koncích vybaveno prémiovými objímkami, které by měly být účinnější a spolehlivější než kterýkoliv předchozí chladič společnosti ID-Cooling. Uvnitř trubice se nachází vysoce kvalitní, ekologická chladící kapalina. Nadále je vybaveno trojicí ventilátorů, které pojistí spolehlivost produktu, jejich rychlost je řízena technologií PWM – od 900 do 2000 ot/m.

Na hranách chladiče nalezneme gumové „tlumiče“, které absorbují provozní vibrace. Lopatky a rám ventilátoru jsou vyrobeny ze světélkujícího materiálu, který zlepší rozložení RGB osvětlení.

Samostatné RGB osvětlení se zapojuje do základní desky, poté si uživatel může skrz software vybrat libovolnou variaci barev. Uživatelé se základními deskami bez podpory RGB si budou muset vystačit s dálkovým ovladačem, který nabídne téměř to samé.

Cena a dostupnost

Vodní chlazení Dashflow 360 bude brzy dostupné za cenu $160.