Zavřít reklamu

Huawei gt 3 pro

Komerční sdělení

20. 6. 2022    

Huawei GT 3 Pro jsou jedny z nejlepších chytrých hodinek na trhu. Běží na nejnovější verzi Android Wear a je poháněn procesorem Snapdragon 3100. Jsou to nejlepší chytré hodinky? Huawei GT 3 Pro jsou jedny z nejlepších chytrých hodinek na trhu. Běží na nejnovější verzi Android Wear a je poháněn procesorem Snapdragon 3100. Hodinky napájené 400 mAh baterií nabízejí 5-7 dní výdrže baterie a jsou odolné proti prachu a vodě do 50 metrů. Huawei gt 3 pro jsou atraktivní hodinky s 1,2pac cover obrazovkou. Je k dispozici v černé, ocelové a zlaté barvě. Huawei gt 3 pro také obsahuje optický monitor srdečního tepu, vylepšený akcelerometr/gyrometr a přepracovanou GPS anténu.

O Huawei gt 3 pro.

Huawei představil své nejnovější chytré hodinky. Je to skvělé zařízení, zejména po stránce designu a výkonu. Hodinky vypadají opravdu elegantně a výkon je také opravdu dobrý. Pokud hledáte chytré hodinky ke koupi, pak by Huawei gt 3 pro měly být dobrou volbou. Huawei uvádí na trh své nejnovější chytré hodinky. Hodinky mají elegantní design a skvělý výkon. Zdá se to jako dobrá volba, pokud hledáte chytré hodinky.

Co je nového v Huawei gt 3 pro?

Společnost Huawei oznámila své nejnovější chytré hodinky – Huawei gt 3 pro, které běží na Android Wear 2.0. Hodinky jsou vyrobeny z keramiky a obsahují 1,39 palcový AMOLED displej s rozlišením 400 x 400 pixelů. Watch GT 3 pro jsou poháněny technologií Wear 2.0 a mají 1,1palcový kruhový displej s rozlišením 390 x 390 pixelů a vnitřní úložnou kapacitou 4 GB. Huawei gt 3 pro běží na Wear 2.0 a má 1,39- palcový AMOLED displej s rozlišením 400 x 400 pixelů.

Hodinky jsou vyrobeny z keramiky a mají 1,1palcový kruhový displej s rozlišením 390 x 390 pixelů. Vnitřní kapacita úložiště hodinek je 4 GB. Zařízení je poháněno Wear 2.0 a má 768 MB RAM. Pohání jej čipset Snapdragon Wear 2100, který je doplněn 768 MB RAM. Hodinky váží pouhých 50 gramů a mají tloušťku 12,6 mm. Zařízení obsahuje snímač srdečního tepu spolu s akcelerometrem, gyroscope a barometer

Nejlepší místo pro nákup huawei gt 3 pro.

Huawei Watch GT byly vydány ve snaze konkurovat Apple Watch a vytvořit si silné jméno v Wear OS. Watch GT mají výdrž baterie až osm dní a jsou nabité některými velmi užitečnými funkcemi. Watch GT používám už nějakou dobu a jsem z nich velmi ohromen. Zde jsou mé myšlenky na telefon spolu s mými nejlepšími tipy, jak z něj vytěžit maximum. Huawei Watch GT jsou velmi kvalitní chytré hodinky, které jsou ideální pro každého, kdo miluje technologie. Jsou to jedny z prvních hodinek Wear OF, které mají výdrž baterie až osm dní, což znamená, že můžete jít několik dní, aniž byste je muesli nabíjet. Pokud je však potřebujete nabít, můžete použít bezdrátovou nabíjecí podložku, která je součástí dodávky hodinek. Watch GT má také vestavěnou GPS, která je velmi užitečná pro běžce, protože vám umožňuje přesně sledovat vaši tréninkovou vzdálenost, rychlost a trasu. Má také senzory pro sledování vašeho srdečního tepu, takže se můžete zábavnou formou starat o své zdraví a kondici!

Závěr.

Dnes si probereme hodinky Huawei Watch GT3 Pro. Důvodem diskuse je cena a specifikace hodinek. Pokud půjdete podle specifikace a ceny, zdá se, že je to dobrá volba. Ale znovu, existují někteří konkurenti, kteří jsou také k dispozici na trhu. Konkurenty jsou Apple a Samsung. Mají různé hodinky, jako jsou hodinky Apple a hodinky Samsung. Takže pokud máte omezený rozpočet, můžete také dokončit s kterýmkoli z nich.