Zavřít reklamu

Hry Mini Motorways a Patterned z Apple Arcade se dočkaly velkých aktualizací

Dobré hry jsou najednou ještě lepší.

18. 12. 2020     Zdroj

Předplatitelé herní služby Apple Arcade mají nový důvod k radosti. Před pár hodinami se totiž dočkaly updatu dva její velmi oblíbené tituly – konkrétně Mini Motorways a Patterned. Pokud jste tedy jejich hráči i vy, následující řádky vás určitě budou zajímat. 

Velká aktualizace hry Mini Motorway do ní přinesla především dvě nové mapy – konkrétně Manilu a Rio de Janeiro. Do hry však dále dorazily i denní a týdenní výzvy, opravy chyb u semaforů, vylepšení uživatelského rozhraní a celkově řada oprav chyb, které hraní titulu sužovaly. Hra by měla tak nyní být zábavnější a celkově hratelnější. Pokud nevíte, jak titul vypadá, prohlédnout si jej můžete ve videu níže. Jak již bylo zmíněno v předešlém odstavci, jedná se o hru z Apple Arcade, takže pro její hraní je nutné tuto službu předplatit. 

Co se pak týče Patterned, do té dorazilo na 120 nových okruhů spolu s novými žebříčky, načítací obrazovkou a mnoho dalšího. Jelikož se jedná ve své podstatě o relaxační hru, žádná drastická vylepšení než přidání okruhů nebo chcete-li úrovni nejspíš ani čekat nešlo. I toto drobné vylepšení však samozřejmě naprosto stačí. Jak hra vypadá se můžete stejně jako v předešlém případě podívat na videu níže. Pokud vás zaujme, dostat se k ní můžete jen přes Apple Arcade.