Zavřít reklamu

Hra God of War se dočká módu New Game Plus

Hra God of War se dočká režimu New Game Plus. Ten bude dostupný již brzo.

12. 6. 2018     Zdroj

God of War je titul, který Sony zajistil velmi pěkné příjmy a držel se až do příchodu Detroit: Become Human na vrcholu žebříčku prodejnosti. Na dnešní konferenci Sony bylo potvrzeno, že hra bude rozšířena o jeden speciální režim. Který to bude?

Autoři se rozhodli hru pořádně nakopnout. Fanoušci si totiž přáli, aby po dohrání bylo ve hře ještě možné něco dělat. Myšleno tak, že po splnění 100% hry už nemá smysl se po severských světech toulat. Santa Monica jim tedy vychází vstříc a oznamuje nový New Game Plus mód. Ten umožní si hru zahrát zcela od začátku, avšak s vybavením, které již Kratos má. Zůstanou mu také veškeré schopnosti a atributy. Nepřátelé však budou o to těžší.

Kratos a „Boy“ znovu na cestách!

God of War se nám v redakci velmi líbilo a vysloužilo si vysoké hodnocení. Není vůbec pochyb o tom, že Sony Santa Monica již pracuje na druhém díle. Za první měsíc si hru pořídilo přes 5 milionů hráčů. Pro zajímavost uvádíme, že polovina hráčů má hru dle trofejí dohranou, což je neuvěřitelné.

Tak jak to vidíte? Bude New Game Plus dostatečným důvodem hru rozehrát znovu? Mód se do hry přidá skrze připravovaný patch.