Zavřít reklamu

Horizon Zero Dawn slaví 7,6 milionu prodaných kopií

Horizon Zero Dawn má na kontě 7,6 mil. prodaných kusů za rok od vydání.

1. 3. 2018    

Očekávané akční open-world RPG Horizon Zero Dawn konečně vyšlo loni 28. února. Dostojíc očekáváním si v recenzích vedlo skvěle (Metacritic 89 %), a od vydání stihlo posbírat mnoho ocenění (naposledy DICE Awards, kde titul vyhrál v kategoriích „Skvělý technický úspěch“ a „Skvělý úspěch v oblasti příběhu“).

Kvality hry ocenila i hráčská veřejnost, a s rokem na krku tak Horizon zakoupilo 7,6 milionu lidí. Horizon Zero Dawn se proto stal nejúspěšnější novou exkluzivní IP v historii PlayStationu. To se musí oslavit, proto si nizozemští Guerilla Games připravili pro hráče několik odměn.

Jedná se hlavně o kosmetické předměty pro váš PS účet, tedy několik avatarů ve stylu Horizonu a téma obsahující několik povedených snímku z foto módu od fanoušků. Jsou nyní dostupné, stejně jako slevy na oficiální merchandise Horizon Zero Dawn (trika, mikiny, hrnky nebo třeba obsáhlá analogová herní příručka). Máte také kontrolovat FB a Twitter profily hry, neboť se nějaké ty srandičky objeví i tam.

Pokud tedy vlastníte PS4 a tento podle všeho mistrovský kousek ještě nevlastníte, je dostupný v kompletní edici (obsahuje i rozšíření The Frozen Wilds) .