Zavřít reklamu

Hledáte kvalitní příslušenství (nejen) k iPhonu za přívětivou cenu? Zkuste produkty AlzaPower

Komerční sdělení

8. 6. 2020    

Jistě mi dáte za pravdu, když řeknu, že životnost originálních kabelů z dílny Applu nebývá zrovna dlouhá. I při standardním používání totiž mnohým uživatelům postupem času popraskají a lidově řečeno odejdou, kvůli čemuž jsou následně jejich majitelé nuceni sáhnout do peněženky pro své úspory a zakoupit kabely nové. Pokud však chtějí originál, zaplatí za něj poměrně vysokou částku. Na trhu jsou však ale i kvalitní alternativy, které Apple kabely svou životností překonají. Jedním z nich je i AlzaPower AluCore Lightning.

Lightning kabel od Alzy vám vydrží zejména díky jeho kovovému tělu, které je obaleno nylonovým opletem. Díky tomu je tak kabel skutečně velmi odolný a z vlastní zkušenosti mohu říci, že i po několika měsících častého používání vypadá stále jako nový. Ostatně, aby taky ne. Alza se chlubí například tím, že v nejnáchylnějším místě na poškození, které je těsně za hlavicí s konektorem, zvládá její kabel až 8000 ohybů. A pozor, nechybí mu ani certifikace MFi, díky které máte jistotu, že bude plně kompatibilní se všemi vašimi jablíčky. Za 199 korun tedy určitě zajímavá alternativa k originálnímu Lightningu.

Na své si ale přijdete i v případě, že vám odešel adaptér do zdi. I ty totiž mezi AlzaPower produkty naleznete a jak jinak než velmi levně. Jejich zpracování je přitom skutečně velmi dobré a vy tak máte jistotu, že vás ve štychu rozhodně nenechají. Vybírat navíc můžete jak z klasických jednoduchých USB-A adaptérů, tak i z víceportových USB-A a USB-C modelů podporujících rychlonabíjení.

V nabídce Alzy dále naleznete pod hlavičkou AlzaPower například i powerbanky, reproduktory, baterie, různé držáky na monitory, HDMI kabely a další spoustu produktů, za které zaplatíte opravdu málo. Fajn je i to, že při větším odběru vám na ně dá Alza slušnou slevu. Pokud tedy zrovna sháníte příslušenství ke své elektronice, určitě na produkty AlzaPower mrkněte. Za tu cenu se totiž určitě vyplatí.