Zavřít reklamu

Hledáte iPhone za dostupnou cenu? Vyzkoušejte LevneiPhony.cz!

Komerční sdělení

17. 11. 2021    

Hledáte levný iPhone, ale nevíte, kde jej najít? Pokud ano, máme pro vás skvělý tip! Jelikož se jablečné telefony dlouhodobě řadí mezi naprostou špičku, kdy nabízejí skvělý výkon v kombinaci s nadčasovým designem a dlouholetou podporou, tak se dá parádně ušetřit zakoupením zánovního či použitého iPhonu. Takovéto telefony si můžete pořídit mnohdy až o několik tisíc levněji!

Vyplatí se použitý iPhone?

Samozřejmě je na místě si klást otázky, jestli se vůbec vyplatí si pořídit již použitý iPhone. Pověstná jablíčka však v tomto směru nabízejí obrovské výhody, se kterými byste se u konkurenčních telefonů se systémem Android jen tak nesetkali. Řeč je totiž o již zmiňovaném obrovském výkonu a zpravidla až pětileté softwarové podpoře. Právě díky této kombinaci se dodnes řada jablíčkářů spoléhá na své starší iPhony, které i přes svůj věk zkrátka fungují. A fungují skvěle! Například ani takový iPhone X z roku 2017 nemá sebemenší problémy s hraním nejpopulárnějších her jako Call of Duty: Mobile, PUBG a podobně náročných titulů.

Kde koupit levný iPhone

Zakoupením použitého či zánovního iPhonu chybu rozhodně neuděláte. Jak jej ale vlastně zakoupit nejbezpečnější cestou? Prakticky se nabízejí dva způsoby. Tím prvním je, že budete prohledávat inzertní fóra a zařízení odkoupíte přímo od původního majitele, což si s sebou nese určitá rizika. Podstatně lepší alternativou je nákup od ověřeného prodejce. V našich končinách se na prodej takovýchto zařízení specializuje oblíbený obchod LevneiPhony.cz, který nabízí použité i zánovní jablečné telefony za ty nejlepší ceny vůbec! Výhodou navíc je, že se vždy jedná o 100% funkční zařízení s 12měsíční zárukou. V případě nespokojenosti také můžete zakoupené zboží do 14 dní vrátit bez udání důvodů, případně jej do 30 dní vyměnit za jiný model.

Kvalita na prvním místě

Zmiňovaný obchod vsází hlavně na kvalitu. Jak už jsme nakousli výše, veškeré prodávané iPhony jsou vždy 100% funkční a technicky prověřené, díky čemuž se nemůže stát, že by do prodeje vstoupil vadný kus. Rozdílnosti lze akorát postřehnout na vizuálním stavu samotných telefonů. Podle toho jsou také jednotlivé iPhony rozděleny do příslušných kategorií s označením A a B. Zatímco ve skupině A se nachází jablečné telefony v perfektním stavu, na kterých naleznete pouze těžce viditelné vlásečnice, tak v kategorii B se pak můžete setkat se známkami běžného opotřebení.

V případě nákupu v tomto obchodě si můžete být jistí tím, že se vám vždy do rukou dostane bezchybně fungující zařízení v odpovídajícím stavu. Potěšit také dokáže i kvalitně zpracované balení telefonů. LevneiPhony.cz totiž jakožto jediný prodejce k telefonům nabízí originální krabičku, kterou prakticky nelze rozeznat od té původní. Díky tomu mohou být samotné iPhony vhodné i jako dárek. V balení se následně mimo telefonu nachází napájecí adaptér, Lightning kabel a jehla na SIM kartu. Pokud byste toužili po sluchátkách EarPods či jiném příslušenství, určitě oceníte rozsáhlou nabídku doplňků s nejrůznějšími kryty, tvrzenými skly, sluchátky, powerbankami a dalších.

Ověřený prodejce s historií

LevneiPhony.cz nabízí jednoduchý a bezpečný způsob pro zakoupení vašeho vysněného telefonu s logem nakousnutého jablka. To ostatně potvrzují i samotní zákazníci. Například na srovnávacím portálu Heureka naleznete přes 450 recenzí, z nichž drtivá většina je právě těch pozitivních. Lidé si nejčastěji pochvalují kvalitu samotných iPhonů, rychlost dodání a profesionální přístup.

Komentáře nejsou povoleny.