Zavřít reklamu

Herní doba KillZone 3 je kolem 10 hodin

V dneší době je opravdu těžké najít nějakou střílečku, která má alespoň přes 12 hodin hrací doby, a k tomu ještě aby nabídla něco nového. Dnešní průměr stříleček se drží kolem 8 hodin, ale někdy ani to ne. Bohužel ani velmi očekávaná hra KillZone 3 nepřinese tu nejdelší zábavu. Producent Guerrilla Games, Steven ter Heide […]

1. 2. 2011    

V dneší době je opravdu těžké najít nějakou střílečku, která má alespoň přes 12 hodin hrací doby, a k tomu ještě aby nabídla něco nového. Dnešní průměr stříleček se drží kolem 8 hodin, ale někdy ani to ne. Bohužel ani velmi očekávaná hra KillZone 3 nepřinese tu nejdelší zábavu.

Producent Guerrilla Games, Steven ter Heide prozradil, že s KillZone 3 prožijeme opravdu, ale opravdu akcí nabitou válečnou vřavu po dobu 8 – 10 hodin hraní. Navíc hra obsahuje, jak multiplayer, tak i kooperaci, což opět tomuto titulu prodlouží životnost o desítky hodin. Pokud se těšíte na KillZone 3, tak musíte ještě vydržet do 25. února. Nezapomeňte, že věřejná beta KillZone 3 začíná již za necelé dva dny!