Zavřít reklamu

Hearthstone bude v říjnu vyprávět příběh lovce Rexxara

Hearthstone píše další kapitolu ve své Book of Heroes.

29. 9. 2020     Zdroj

Lovec Rexxar dostane v karetním Hearthstoneu vlastní singleplayerovou kampaň, ve které se hráči dozví víc o jeho minulosti. Nové dobrodružství bude součástí série speciálních halloweenskych události, kterými už tradičně Blizzard zpestřuje život hráčů. Do hry během eventu nepřijdou žádné nové karty, ale nadejde spousta příležitosti zdarma získat ty už vydané.

Halloweenské oslavy začínají už dnes, kdy si můžete vyzvednout volný vstup do arény, kde dostanete možnost si místo jednoho povolání zvolit dvě a zkombinovat tak jednu třídu se schopností jiné třídy. V příštích třech týdnech tak budeme v herním módu vídat prolízávající se mágy či za brněním se schovávající priesty.

Každý týden se navíc můžeme těšit na nový tématický Tavern Brawl. Jeden z nich proti sobě pošle bossy z minulých singleplayerovych dobrodružství, zatímco druhý bude proměňovat zahrané miniony na o dvě many dražší náhodné kolegy. Během brawlů budeme moci plnit řadu legendárních questů, které narozdíl od těch klasických hráče odmění doplňkovými balíčky z posledních sad.

Na začátku posledního týdne eventu, 13. října, přijde do hry singleplayerové dobrodružství o lovci Rexxarovi. Bude se jednat o další kapitolu z Book of Heroes, která postupně představuje příběhové linie jednotlivých hrdinů hry. Za úspěšné zdolání kampaně na hráče čeká výběr doplňkových balíčku ze sad momentálně legálních na standardu.