Zavřít reklamu

Harry Potter years 5-7 se představuje

Tvůrci z Traveller´s Tales sice měli v poslední době napilno s třetím pokračováním Lego Star Wars, to ale neznamená, že úplně zapomněli na hru Harry Potter years 5-7, jež by měla příběh slavného brýlatého čaroděje přenesený do Lego světa uzavřít. Jak již název napovídá spolu s Harrym prožijeme děj z posledních tří vydaných knih, jež […]

19. 5. 2011    

Tvůrci z Traveller´s Tales sice měli v poslední době napilno s třetím pokračováním Lego Star Wars, to ale neznamená, že úplně zapomněli na hru Harry Potter years 5-7, jež by měla příběh slavného brýlatého čaroděje přenesený do Lego světa uzavřít.

Jak již název napovídá spolu s Harrym prožijeme děj z posledních tří vydaných knih, jež napsala J. K. Rowling. Čeká na nás samozřejmě daleko temnější atmosféra, jelikož k moci se již dostal Pán zla, Lord Voldemort.

Dle tvůrců se podíváme do řady známých lokací jako Bradavice, Prasinky, Grimmauldovo náměstí, Ministerstvo kouzel a Godrikův důl. Dále na nás čeká daleko více hádanek, kouzel, prozkoumávání a samozřejmě osobitého humoru.

Harry Potter years 5-7 vyjde v létě tohoto roku pro PC, PS3 a Xbox 360.