Zavřít reklamu

Halo Infinite bude v podstatě Halo 6

Dle autorů je třeba považovat nové Halo Infinite za pokračování série.

16. 8. 2018     Zdroj

Halo

Po oznámení Halo Infinite zřejmě zavládla v táboře fanoušků nejistota. Název totiž je poněkud matoucí a oproti předešlým dílům hlavně nenese číslovku. Obavy tedy byly ohledně příběhu. Počítalo se spíše s tím, že Infinite bude jakýmsi spin-offem či prequelem.

Halo Infinite je regulérním pokračováním ságy

Tato podezření nyní vyvrací přímo tvůrci hry z 343 Industries. Dle Jeffa Easterlinga je Halo Infinite v podstatě Halo 6. Studio se pouze rozhodlo použít jiný název. “Je to Halo 6. Měli byste to považovat za Halo 6. Nemyslete si o tom, že je to nějaký prequel nebo něco takového. Příběh pokračuje tak, jak má. Je to další kapitola.”

Následně to potvrzuje i Chris Lee, který je ředitelem studia. Příběh má navazovat na události Halo 5: Guardians a rozhodně se dočkáme opět Master Chiefa jako hlavní postavy. Dokonce by jej měla hra sledovat o něco více, než tomu bylo v předešlém titulu. První video z Halo Infinite nám toho příliš neukázalo, důvodem jeho vzniku však bylo zejména to, že nám tvůrci chtěli ukázat nový engine Slipspace.

Kromě informací, které vypustilo přímo studio, lze na internetu najít i dohady. Ty dokonce tvrdí, že Halo Infinite dorazí na dvě části. První část bude singleplayerová a vyjde v příštím roce, přičemž multiplayer se má objevit až v roce 2020. To se nám zdá dost nepravděpodobné, ale uvidíme za pár měsíců, zda na tom je trochu pravdy. Zatím se neví, zda titul dorazí na Xbox One nebo již na svého nástupce.