Zavřít reklamu

Gunfire Games oznamuje titul Remnant: From the Ashes

Remnant: From the Ashes je novým akčním titulem od tvůrců série Darksiders.

14. 7. 2018     Zdroj

Studio Gunfire Games vám možná příliš neřekne, ale jedná se převážně tvůrce z původního studia Vigil Games. Tam už některým svitne, že toto studio kdysi stálo za sérií Darksiders. Jak víme, kvůli problémům vydavatele THQ se pak studio rozpadlo. Jeho velká část se ale znovu zformovala pod novým vydavatelem, kdy aktuálně připravuje Darksiders 3 a kromě toho také nový titul s názvem Remnant: From the Ashes.

Remnant: From the Ashes bude kooperační akcí

Je poněkud překvapením, že tým pracuje dokonce na dvou velkých hrách, a ačkoliv před měsícem proběhla E3, tak se o Remnantovi dozvídáme až nyní. Remnant: From the Ashes má být akční hrou z pohledu třetí osoby, stejně jako je tomu u Darksiders. Dostaneme se do postapokalyptického světa, kdy se budeme muset postavit podivným bytostem, které se označují jako Root.

Tato rasa se rozhodla, že převezme vládu nad naší Zemí, což se pochopitelně lidem nelíbí, a tak je třeba se jim postavit v krutém boji. Hra má klást důraz na kooperaci, což znamená, že mise budete procházet až se třemi přáteli, kteří vám pomohou s průzkumem různých světů. Vše se nebude odehrávat na Zemi, ale také v jiných dimenzích.

Podobně jako některá RPG, tak i tato hra nabídne menší úpravy postav, zbraní či skillů. Nepřátelé mají být poměrně drsnou výzvou a rovněž i bossové. Doufejme, že brzy uvidíme ze hry více. Titul je v plánu na rok 2019. Dočkáme se jej pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. Darksiders 3 dorazí letos, a to 27. listopadu. Rovněž pro PC, Playstation 4 a Xbox One.