Zavřít reklamu

GTA V – Která postava je silnější?

Franklin, Michael a Trevor. Kdo si myslíte že má větší sílu? To bylo vyzkoušeno a my vám povíme jak to dopadlo.

12. 4. 2018    

Začneme zápasem na pěsti. První se proti sobě utkal Michael a Trevor, vítěz se utká s Franklinem. V úvodu zápasu byl Trevor rychlejší, Michael na to odpověděl pár slušně mířenými ranami, ale Trevor zaútočil spodním hákem a Michaela uzemnil. Hned poté se Trevor utkal s Franklinem a bylo to docela maso. Hned na úvod Trevor umístil Frankovi tři slušné rány, Franklin se oklepal a začal řádit a nakonec vyhrál.

Statistiky postav v menu ukazují, ale trochu něco jiného. Z pěti políček má Franklin 2,5, Michael 1 a Trevor 4. Bylo to však třeba otestovat. Pro postavy jsou připraveny tři testy. Lezení po žebříku, příjímání damage a běh.

Lezení po žebříku
K tomuhle není moc co napsat zkrátka závod velice vyrovnaný avšak konečné pořadí Trevor první, Franklin druhý a nakonec dolezl Michael.

Příjímání damage
Všechny postavy dostávali solidní rány avšak test na pěsti skončil stejně a všichni dostávají stejný damage. Během testování s oubušky bych opravdu nechtěl být testovaný subjekt, protože všichni dostali obrovskou ránu do hlavy a taktéž se stejným výsledkem. Takže tento test končí nerozhodně.

Běh
Tento test jste mohli přečíst už v pondělí, ale pojďme se na něj podívat znovu. Závod velice vyrovnaný, ale Franklin šlápl do bot a vyhrál, za ním skončil Michael a poslední Trevor.

O konečném výsledku by se dalo dlouho debatovat, ale podle všech testů, úvodního pěstního souboje a statistik hry bychom mohli říct, že nejsilnější je Trevor.

Na všechny testy se můžete podívat v tomto videu.