Zavřít reklamu

GTA: San Andreas se pořád hraje v multiplayeru

Grand Theft Auto: San Andreas je stále hraným titulem, a to zejména v rámci multiplayeru.

30. 4. 2018    

Grand Theft Auto: San Andreas je titulem, který není třeba představovat, patří mezi nejoblíbenější videohry napříč historií tohoto odvětví. Ačkoliv je tedy na trhu téměř 13 let, tak stále se o ni komunita aktivně stará. Multiplayer je navíc hlavním hnacím motorem, který udržuje některé hráče stále v aktivitě.

Paradoxní je fakt, že multiplayer nikdy nebyl oficiální součástí hry, ale je dodělaný fanoušky. Postupně se však vyvíjel, až dokázal nabídnout hodiny monstrózní zábavy v online San Andreas. Určitě je zajímavým faktem, že na neoficiálních multiplayerových serverech San Andreas je zhruba stejný počet hráčů, jako na serverech GTA: Online.

Česká komunita je rovněž velmi aktivní a stále přidává nové možnosti. Ostatně čeští hráči mají v tomto multiplayeru velmi rozsáhlé zastoupení. Multiplayer nabízí opravdu velkou řádku aktivit, které je možné provozovat v základní hře, ale hráči se nebáli experimentovat a přivedli tak k životu i některé záležitosti z předchozích dílů či dokonce vlastní tvorbu.

Je až neuvěřitelné, že servery stále běží a jsou aktivní, což dokládá právě i česká komunita. San Adreas je zkrátka fenomén, a ačkoliv by se hráči mohli již plně věnovat nejnovějšímu dílu GTA V a jeho režimu GTA: Online, tak dávají přednost staré a nehynoucí klasice. Ostatně kdo by nepamatoval na doby, kdy populární CJ terorizoval Ameriku?

A co dělat, pokud hru aktivně již nehrajete, ale dostali jste chuť si multiplayer s ostatními zahrát? Není nic jednoduššího než se přidat do komunity.

Zdroj: Gta-Multiplayer.cz