Zavřít reklamu

GreedFall ukazuje, jak důležití jsou ve hře společníci

Titul GreedFall toho nabídne více, než se zdálo.

22. 8. 2019     Zdroj

Greedfall - Soldier

GreedFall, chystané RPG od Spiders Studio, vás vyšle na výpravu do neprobádaných zemí, na ostrov Teer Fradee, kde rozhodnete o svém osudu. V nejnovějším traileru společnosti Spiders a Focus Home Interactive zdůrazňují význam vašich společníků, vašeho vztahu k nim a příběhů, které s sebou přinášejí.

Ve hře GreedFall jste především diplomat. Vaši postavu definuje to, jak řešíte jedinečné situace, do kterých se dostanete kvůli svému postavení, a jakou společnost si budete držet kolem sebe. Dobře si své volby promyslete, protože každý ze společníků, na které na své cestě narazíte, patří k jedné z mnoha frakcí či cechů, k čemuž se vážou všemožné předsudky a ambice.

Kromě cílů daných frakcí mají všichni společníci i své osobní úkoly. Když je budete ignorovat příliš dlouho, mohou se rozhodnout vás opustit. Když jim pomůžete, můžete získat spojence – či milence – na celý život. Vaši společníci si budou všímat toho, co říkáte a co děláte, takže než se k něčemu rozhodnete, zvažte jejich reakce.

Výběr dvou společníků, které si vezmete s sebou, si pečlivě promyslete, neboť každý z nich může nabídnout jedinečné schopnosti. Pokud očekáváte náročný souboj, zvažte žoldáka Kurta z Coing Guard, který může fungovat jako drsný válečník v čelní linii. Mimo souboj si dávejte pozor při navazování diplomatických styků s frakcí, vůči které je jeden z vašich společníků nepřátelský. Vaše volby změní tvář světa i život všech, kteří v něm žijí.

GreedFall vyjde 10. září 2019 na PC, PlayStation 4 a Xbox One.