Zavřít reklamu

Grafické karty NVIDIA GeForce GTX jsou znovu dostupné skladem

Tisková zpráva

30. 5. 2018    

Společnost NVIDIA upozorňuje na obnovení dostupnosti grafických karet GeForce GTX na lokálním trhu prostřednictvím kampaně „Made to Game“.

Aktuální proměnlivé počasí a konec zkouškového a maturitního období nabízejí ideální příležitost dopřát si herní seanci v doprovodu populárních titulů, jako jsou Fortnite, PlayerUnkown’s Battlegrounds, Destiny 2 nebo Final Fantasy XV.

Konečně jsou dostupné grafické karty od NVIDIE

Hráči se navíc mohou vyzbrojit významným výkonem. Díky bohaté dostupnosti 10. řady grafických karet NVIDIA GeForce GTX a příznivým cenám je nyní vhodný čas pro vylepšení hráčského doupěte. Rychlé a výkonné grafické karty NVIDIA GeForce GTX jsou přímo stvořené pro hraní („Made to Game“) a poskytují konkurenční výhodu, kterou hráč hledá, a to i v nejnáročnějších titulech. Navíc jsou okamžitě k dostání v online i kamenných obchodech, včetně Alza.cz a CZC.cz.

Za nedostupnost grafických karet mohla zcela nepochybně vlna šílenství, kdy se i laici začali pídit po tom, jak začít těžit kryptoměny. Jejich velký boom však opadl a už o ně není tak velký zájem, jako na samém začátku. NVIDIA tak konečně naskladnila nové kusy a hodlá zásobovat eshopy opravdu velkým množstvím.

V tuto chvíli navíc nevypadá, že by se ještě nějaký významný růst prodejů grafických karet měl uskutečnit. Pokud tedy zaváháte v první vlně, nemělo by se nic stát a své grafické karty se dočkáte i poté. Navíc bychom se během měsíce července měli dočkat také nové grafické karty od této společnosti, a to GTX 1180. Uvidíme, kdy přesně NVIDIA novou kartu uvede.

Pro více informací můžete také navštívit speciální stránku nové kampaně Made to Game.