Zavřít reklamu

Godfall se chlubí soubojovým systémem. Představuje jednotlivé edice hry

Časová exkluzivita Playstation 5 ujišťuje, že vývojáři souboje stále vylepšují.

14. 9. 2020     Zdroj

Fantasy akce Godfall byla první oficiálně potvrzenou hrou pro Playstation 5. Od svého odhalení nás vývojáři z Counterplay Games zásobují pravidelnoými porcemi obsahu. Naposledy nám blíže představili možnosti soubojového systému a jednotlivé cesty, kterými se vydáme během volby svého herního stylu. Tentokrát přichází na řadu další ukázka čím dál lépe vypadajícího systému soubojů.

Jde zatím o nejsvižnější ukázku ke hře, která si během prvotního představení vysloužila pochybné reakce právě kvůli zpracování soubojového systému. Ten ale vypadá postupem času lépe a lépe. Svižné přecházení od úderných útoků ke klouzavým úhybům ukazuje, že nejdůležitější část hry neberou vývojáři na lehkou váhu.

Společně s vydáním traileru ukázal Godfall i různé varianty, ve kterých si hru budeme moci koupit. Kromě základní edice bude k dispozici i Deluxe edice, kde kromě samotné hry najdeme i první, zatím neohlášené, rozšíření. Ascended edice k tomu ještě přidá spoustu herních předmětů, včetně balíčku pozlaceného brnění. Předobjednávkové bonusy budou obsahovat truhličku startovacích předmětů, čtyři skiny a známý meč ze hry Borderlands.

Popis bonusů k jednotlivým edicím Godfall.

Zdroj: Eurogamer

Popis bonusů k předobjednávce Godfall

Zdroj: Eurogamer

Godfall vychází na Playstation 5 společně s vydáním konzole, které je ale stále ve hvězdách. Zatímco konkurenční Xbox už datum příchodu svých next-gen konzolí oznámil minulý týden, oznámení od japonské firmy se pravděpodobně dozvíme ve středu během její nadcházející prezentace. Godfall dorazí i na PC, zatím v nespecifikované datum.