Zavřít reklamu

Ghost of Tsushima je nejrychleji prodávanou exkluzivitou na Playstation 4

Džin je v herním světě neskutečně populární.

13. 11. 2020     Zdroj

Dnes sice Sony vypustilo ve vybraných regionech do světa Playstation 5 (my si počkáme ještě týden), není ale na škodu si připomenou úspěšnou končící generaci. Ghost of Tsushima, poslední z velkých her na Playstation 4, překonala milník pěti milionů prodaných kusů a stala se nejrychleji prodávanou hrou na konzoli. Tento titul uzmula předchozímu vládci, druhému Last of Us.

Sony se o skvělou novinu podělilo s přídavkem, že do žebříčku počítá pouze původní hry pro Playstation 4. Co to znamená, nevíme, zřejmě ale tak japonská společnost odděluje opravdu originální hry určené pro konzoli od různých portu, remasterů a lehkých remaků.

Pokoření mety pěti milionů prodaných kopií je samo o sobě velkým úspěchem. Že její překročení přišlo už necelé čtyři měsíce po vydání hry svědčí o kvalitě a popularitě hry. Ghost of Tsushima nepřestávají vývojáři podporovat, nedávno do hry přibyl zcela nový kooperativní mód Legends. Podle nedávných informací by studio Sucker Punch už mělo pracovat i na pokračování.