Zavřít reklamu

GeForce GTX 1080 bude mít v bundle i The Crew 2

K novým grafickým kartám od Nvidia mají být přibaleny kódy ke hře The Crew 2.

8. 6. 2018     Zdroj

The Crew 2

Po dlouhé době temna v oblasti grafických karet došlo k průlomu a vše se vrací k normálu. Naposledy Nvidia používala takzvané bundly na podzim 2017. V té době, pokud si někdo zakoupil grafickou kartu, tak dostal bezplatně některou z nabízených her. Následně ale bundly nebylo třeba řešit, neboť se karty kupovaly jen z hlediska těžení kryptoměn. Bublina kolem těchto měn ale již opadla, a tak se vše vrací do původního stavu. The Crew 2 má být první vlaštovkou.

Čas těžení kryptoměn je pryč!

Kromě toho jsou nyní Nvidia karty opět dostupným zbožím, neboť koncem roku bylo nemožné některé modely sehnat. Zkrátka výroba nestíhala poptávku. Nyní ale víme, že Nvidia v prvních bundlech bude nabízet ke svým grafickým kartám poukázky na The Crew 2. Oficiálně to zatím nebylo potvrzeno, ale unikly již promo materiály k této kampani. Hry by měly být dostupné ke grafikám GTX 1080 a GTX 1080 Ti. Grafik ze série Titan se to zřejmě týkat nebude.

The Crew 2 zatím nevyšlo a počítá se s ním až na 29. června. Nicméně už několikrát jsme byli svědky toho, že Nvidia nabízela hry ke grafickým kartám s předstihem a pochopitelně je šlo aktivovat až v den vydání. Nedávno také proběhla beta této hry a ohlasy jsou veskrze pozitivní. Údajně hře prospělo, že nabízí i další dopravní prostředky k závodění.

Abyste si byli jistí, že svou kopii v případě zakoupení některé z grafických karet opravdu rozjedete, tak se mrkněte na minimální a doporučené požadavky. Odkaz naleznete o kousek výše. Doufejme, že se Ubisoft poučil z neduhů prvního dílu a nabídne nám parádní zábavu.