Zavřít reklamu

Gears 5 v novém příběhovém traileru

Gears 5 představuje hlavní hrdinku v novém traileru.

20. 8. 2019     Zdroj

Gears 5

Gears 5 se prezentovalo novou ukázkou z hraní, která nám prezentuje, jak bude vypadat kampaň v pátém díle a jak to bude s hrdinkou Kait Diazovou. „Svět se rozpadá. Rasa Swarm podplatila armádu robotů koalice a přepadává lidská města. S blížícím se nebezpečím se Kait Diazová stahuje do ústraní, aby odhalila svou spojitost s nepřítelem a zjistila, co je skutečným nebezpečím pro Seru – totiž ona sama.“

Kait Diazová – Kait se narodila a byla vychována mimo formální soudní pravomoc COG. Její matka Reyna byla náčelnicí izolované vesnice Outsider. Přesto má ale Kait rovněž hluboká rodinná pouta k COG: její nedávno zesnulý otec byl vysoce uznávaným podplukovníkem v Kyvadlové válce a strýc Oscar byl mnohonásobně vyznamenaným frontovým příslušníkem jednotek Gears v počátečních letech války s Locusty. Ale ani po přijetí do COG nikdo neví, zda ji považovat za loajální, neví to dokonce ani ona sama.

Kaitin náhrdelník – Kait nikdy nikomu neřekla o náhrdelníku Locustů, který jí dala její matka těsně před smrtí, a tíha tohoto tajemství ji doslova sžírá. Toto napětí v ní roste, zatímco tým bojuje proti Swarmu a dozvídá se podrobnosti o Kaitině minulosti.