Zavřít reklamu

Gatling Gears k dispozici na PSN a Xbox Live

V intenzivní střílečce Gatling Gears™, která dnes vychází na XboxLIVE® Arcade za cenu 1200 Microsoft Points a brzy se objeví také na PlayStation® Network, prořízne vzduch hluk střelby a svist letícího olova. Vývojářský tým úspěšné hry Greed Corp. pojal svůj nový akcí našlapaný titul Gatling Gears jako klasickou arkádovou střílečku, která hráče vtáhne do adrenalinového […]

13. 5. 2011    

V intenzivní střílečce Gatling Gears™, která dnes vychází na XboxLIVE® Arcade za cenu 1200 Microsoft Points a brzy se objeví také na PlayStation® Network, prořízne vzduch hluk střelby a svist letícího olova. Vývojářský tým úspěšné hry Greed Corp. pojal svůj nový akcí našlapaný titul Gatling Gears jako klasickou arkádovou střílečku, která hráče vtáhne do adrenalinového herního systému ve vizuálně skvěle zpracovaném prostředí.

Hráči se ujmou role Maxe Brawleyho, jenž usedne do bojového robota Gatling Gear a vydá se na náročnou misi napříč 30 originálními lokacemi s cílem zachránit planetu a porazit Impérium. Hra obsahuje kompletní onlinový i kooperativní offlinový režim. Ačkoli hráči společně bojují za vznešenou věc, nechybí zde ani individuální soutěžení o skóre v žebříčku. Body do něj lze získávat za sbírání součástek z nepřátel sešrotovaných na bitevním poli. Každá součástka posouvá hráče blíže k získání účinných vylepšení pro jejich stroje Gatling Gear.

Ale to není vše. Nejvyšší test schopností představuje režim Survival, v němž je hlavním úkolem svádět nelítostné souboje s nepřáteli v 10 totálně chaotických kolech na půdě virtuální arény. Úkoly ve hře lze plnit samostatně či v kooperaci se spoluhráčem, ale vždy půjde o frenetické kličkování v husté palbě nepřátelský tanků a vojáků či uhýbání před raketami, minami a žárem plamenometů. Současně je také nutné uchovat bez poškození vzácné nerostné zdroje.