Zavřít reklamu

Game Pass získal další herní klenot. Do služby míří Rainbow Six Siege

Ubisoft zpřístupní populární střílečku předplatitelům služby zdarma

19. 10. 2020     Zdroj

Microsoftský Game Pass je jednoznačně tou nejvýhodnější herní službou, kterou si můžete v dnešní době předplatit. Předplatné, které má novým Xboxům, a celému hernímu ekosystému kolem nich, dát výhodu v nadcházejících konzolových válkách. A postupným přidáváním kvalitních her Game Pass dokazuje, že se mu to může povést. Jako další herní klenot totiž do služby míří populární taktická střílečka Rainbow Six Siege.

Siege pokračuje v tradici taktických FPS série Rainbow Six, které se všask nikdy nedokázaly pořádně odpíchnout od země. Až společně s představením čistě multiplayerového dílu se série stala jasným úspěchem a nemalým zdrojem zisku v portfoliu Ubisoftu. Hru si od vydání zahrálo přes šedesát milionů hráčů a vy můžete díky Game Passu být jedním z nich bez utracení jediné koruny. Raibow Six Siege bude k dispozici od čtvrtka na Xbox konzolích a na Androidu díky streamovací službě xCloud.

Minulý týden předplatné přidalo pětici her z pestrého žánrového spektra. V plánu je také přidání trojice remasterovaných her z dílen LucasArts – Day of the Tentacle, Full Throttle a Grim Fandango. Xbox Game Pass v základní variantě vyjde na 259 korun měsíčně, vyšší verze s přístupem k hernímu streamování si řekne o 339 korun každý měsíc. Víc o službě se můžete dozvědět na stránkách Microsoftu.