Zavřít reklamu

Game Pass pro Android se rozroste o oceňované dobrodružství v časové smyčce a remasterované hry ze série Yakuza

Další trefa do černého pro Game Pass.

20. 1. 2021     Zdroj

Microsoft znovu šlape na plyn a nepřestává udivovat pravidelnými nadílkami her ve službě Game Pass. V lednu se nabídka streamované verze pro Android rozroste o oceňované Outer Wilds, tři remasterované hry ze série Yakuza, indie klasiku Donut County, kovbojskou strategii Desperados III a úplnou novinku Cyber Shadow.

Nejočekavanějším přídavkem je jistě trilogie remasterovaných her ze série Yakuza. Ty míří na Game Pass hned v den svého vydání a už vcelku postarší hry značně revitalizují. Třetí, čtvrtý a pátý díl nabízí klasickou hratelnost série, která se dá nejlépe přirovnat ke Grand Theft Auto. Na rozdíl od nich se ovšem pohybujete v japonských metropolích a mlátíte zloduchy vlastními pěstmi. Série je známá také svou zálibou v podivných minihrách, mezi kterými najdete například simulátor karaoke. Yakuza dorazí na Game Pass 28. ledna.

Dalším naším tipem je oceňované Outer Wilds. Ve hře, která sbírala ocenění za hru roku 2019, se ocitnete v umírající sluneční soustavě, která je uvězněná ve dvanácti minutové smyčce. Pokaždé když se znovu probudíte po jední z vašich smrtí, budete mít za úkol poodhlait celou záhadu o trochu víc. Hra vás nevede za ručičku a dává vám absolutní svobodu, co se týče objevování soustavy a jejích tajemství.

Ostatní novinky jsou také z řad nezávislých her. O Donut County jsme už psali v souvislosti vydáním plnohodnotné verze pro Android, Desperados III oživují postarší sérii taktických strategií a Cyber Shadow je úplnou novinkou, která zas vzpomíná na staré dobré časy osmi a šestnácti bitových akčních her jako byl například Shinobi. Cyber Shadow můžete streamovat od 28. ledna, ostatní přírůstky už od 21. ledna.