Zavřít reklamu

FIFA 21 nedostane demoverzi

Ujížděli jste v minulosti na demech FIFY? Pak pro vás máme špatnou zprávu.

22. 9. 2020    

Vsadím se, že na demoverzích legendárního fotbálku FIFA ujížděl svého času snad každý hráč a to buď kvůli chuti si jej vyzkoušet pro potřeby rozhodování budoucí koupě, nebo v případě mladších hráčů si hru vyzkoušet právě kvůli její nedosažitelnosti vzhledem k ceně. Bohužel, tato tradice letos pokračovat nebude, jelikož dalo EA demoverzi FIFY stopku.

Důvod, proč demo FIFY 2021 letos nedorazí, je poměrně jednoduchý – dle EA se totiž jedná o zbytečnou ztrátu času pro jeho vývojáře. Ti se tak místo dema budou věnovat dokončování plné hry, což bude ve výsledku daleko lépe utracený čas, jenž se i mnohem lépe zúročí. Ostatně, demo EA samozřejmě nevydělávalo, kdežto plná hra ano. 

Co se týče uvolnění titulu, ten na konzole a počítače dorazí už 1. října, avšak v omezené míře. Tento den bude totiž dostupný jen předplatitelům EA Play (dřívějšího EA Access) a to jen po dobu deseti hodin. Co se pak týče majitelů speciálních edicí této hry, ti je od EA dostanou už 6. října. Zbytek světa se pak dočká 9. října – tedy za zhruba dva týdny. Super je, že po vydání next-gen konzolí má EA v plánu vypustit pro tyto stroje vylepšenou verzi svého fotbálku. Je tedy rozhodně na co se těšit.