Zavřít reklamu

Fanoušci detektivních her, jásejte! Na smartphony dorazil další detektivní kousek, který zaměstná váš mozek

Oprašte lupy, jde se zkoumat zločin!

26. 4. 2021     Zdroj

Lákají-li vás detektivní hry, máme pro vás tip na jednu velmi zajímavou. Řeč je konkrétně o Suspect Mystery Mansion, která vás v roztomilém světě převtělí do kůže detektiva v devítičlenném týmu, jehož úkolem bude přijít na kloub trestnímu činu. Ale pozor, po krku půjdete zločinci neobyčejně bystrému – bude se totiž skrývat právě ve vašem týmu vyšetřovatelů. A aby toho nebylo málo, jedná se o online hru, ve které budete stát proti reálným (a zřejmě tedy i inteligentním) protivníkům. 

Zatímco úkol vyšetřovatelů je odhalit co možná nejdříve zločince, úkolem zločince je zdržovat co nejvíce vyšetřování, různě jej komplikovat a v ideálním případě zmást vyšetřovatele natolik, že za zločince označí nevinnou oběť a tím jej tak de facto očistí. Vyhrát také může tím, že přežije celkem devět hracích kol bez odhalení – právě takto dlouhá je totiž každá jedna hra. 

Přestože je hra v App Store a Google Play zcela zdarma a jediným zpoplatněním jsou mikrotransakce obsahující bonusy, její tvůrci slibují, že jí budou co možná nejdéle rozšiřovat skrze aktualizace s přídavky obsahu. Zdá se tedy, že se máme skutečně na co těšit.