Zavřít reklamu

Famózní koncept arty z nového Metra Exodus

Metro Exodus na nových obrázcích. Těšíte se stejně jako my?

20. 2. 2018    

Většina prostředí je často umístěna do stísněných, tmavých prostor. Díky tomu, že Metro bude s otevřeným světem mnohem větší, prostory, které hráči obývají, se radikálně mění. Nyní si přiblížíme koncepční umění míst Artyoma, které navštíví v novém Metru, stejně jako některé z nepřátel.

Roční období

Hra začíná v zimě, Artyom a Sparťané opouštějí Moskvu. Metro vždycky mělo krásné a mrazivé prostředí, koncepční umění opuštěné stanice je úchvatné.

Jaro si najde Artyoma taky. Většina hratelných záběrů, které jsme viděli, se právě zde stala. Viděli jsme rozbité budovy i bandity s kultisty, kteří uctívají obří ryby v jezeře.

Letní sezóna hry je nejradikálnějším odchodem od toho, co si hráči obvykle spojují s metrem. Atmosférou to připomíná Mad Maxe.

Podzimní část příběhu rozděluje zelené lesy a hory, přičemž tento umělecký obrázek zachycuje svěží prostředí, které jsme viděli ve hře. Oblast má spousty řek, jeskynních míst a mnoho lidských opevnění.

Nepřátelé a spojenci

Zde vidíme Sparťanské spojence, kteří nás budou doprovázet v určitých pasážích hrou. Můžeme jim říkat také, bratři ve zbrani.

A tady je pohled na jednu z nepřátelských frakcí, s nimiž budete bojovat v průběhu hry. Pokud máte zájem o bližší informace Metro Exodus, přečtěte si naše Preview.