Zavřít reklamu

Fallen Frontier – 2D sci-fi pecka

Studio Moonshot vydalo upoutávku na svůj úplně první herní titul, kterým je sympatická 2D střílečka Fallen Frontier. Tato hra nabízí hráčům rychlé taktické taktické souboje, obrovské propojené světy a originální drsný sci-fi vesmír. Hrát může jak jeden hráč, tak i dva, kooperačně na jednom PC nebo Xbox 360. Při oddálení druhého hráče se obrazovka automaticky […]

10. 3. 2011    

Studio Moonshot vydalo upoutávku na svůj úplně první herní titul, kterým je sympatická 2D střílečka Fallen Frontier. Tato hra nabízí hráčům rychlé taktické taktické souboje, obrovské propojené světy a originální drsný sci-fi vesmír. Hrát může jak jeden hráč, tak i dva, kooperačně na jednom PC nebo Xbox 360. Při oddálení druhého hráče se obrazovka automaticky rozdělí (splitscreen). Hlavní náplní hry bude hopsání, běhání a taky houpání na laně s hákem.

Každý hrdina bude mít speciální schopnosti a bude moct využít velkou škálu zbraní či granátů. A to vše v poměrně výrazném prostředí, které má rozhodně unikátní vzhled a temnou atmosféru. Co se týče příběhu, ten se točí okolo velice znaveného muže zákona z planety Země. Ten přiletí na hranici světů zvanou Alfa Centauri hlavně kvůli pomstě. Děj je velice poutavý i tajemný a hrdina si brzy uvědomí, že v tomto světě není nic tak, jak vypadá.