Zavřít reklamu

EVGA prodloužila záruku na své zdroje až na 12 let

Společnost EVGA opět ukázala, že zdroje doopravdy umí.

8. 6. 2018    

EVGA je jednou z nejznámější společností, která vyrábí zdroje – a nejen ty. EVGA můžeme znát také například z různých verzí grafických karet, které patří mezi světovou špičku. V ničem jiném ale EVGA momentálně není lepší, než vy svých zdrojích. A plně si to uvědomuje.

EVGA je už teď společností, která na své zdroje poskytuje nejdelší dobu záruky na trhu. Nyní jsme se ale dočkali velice odvážného kroku od EVGA – záruky na zdroje se ještě o pár let prodlouží. Od 5. června až do konce roku se můžete těšit až na 2 roky prodloužené záruky na zdroje od EVGA zdarma.

Neplatí to samozřejmě úplně na všechny zdroje, ale i tak je škála zdrojů, na které tato akce platí, vcelku obsáhlá. Například u zdroje EVGA SuperNova T2 750W s certifikací 80Plus Titanium se dostaneme až na 12 let záruky… což je opravdu hodně.

Jak dlouhá je záruka u jiných zdrojů, tak to zjistíme pomocí tzv. suffixu, který každý zdroj má. Tento suffix označuje zakončení názvu zdroje (viz obrázek). Jaký suffix má zrovna váš zdroj, tak to zjistíte na stránkách EVGA.com. Konečná délka záruky teda vypadá takto:

  • -L Suffix: rozšíření záruky na 4 roky
  • -K Suffix: rozšíření záruky na 5 let
  • -V Suffix: rozšíření záruky na 7 let
  • -Y Suffix: rozšíření záruky na 9 let
  • -X Suffix: rozšíření záruky na 12 let

Abyste mohli záruku uplatnit, je nutné, abyste zdroj zakoupili od autorizovaného prodejce. V Česku je autorizovaným prodejcem EVGA například Alza.cz. Veškeré autorizované prodejce poté naleznete zde.

Zdroj: pcgamer.com