Zavřít reklamu

Epic Store začíná testovat vlastní systém achievementů

Epic dělá další krůček k příjemnějšímu prostředí pro uživatele.

3. 8. 2020     Zdroj

Epic Store začal s testováním vlastního systému achievementů. Jeho absence byla předmětem výtek mnoha nakupujících v obchodě. První hra, ve které budou mít hráči možnot sbírat achievementy, bude Ark: Survival Evolved. Není ještě známo, kdy a do jakých her Epic implementuje systém dál.

Obchod ale po počátečních bouřích připomínek v době jeho startu systematicky maže jednu nepříjemnou vlastnost za druhou. Spoustu lidí nalákal na svou stranu štědrým rozdáváním her zdarma a velkorysou nabídkou slevových akcí v pravidelných výprodejích. V červnu tohoto roku se Epic pochlubil šedesáti miliony aktivních uživatelů. Nyní v obchodě probíhá letní výprodej, ve kterém můžete sehnat za polovinu například Jedi: Fallen Order nebo Control.

Epic Store se chce neustále zlešpovat a seznam připravovaných změn visí veřejně na firemních Trello boardech. V budoucnosti se tak chce digitální tržiště přiblížit kolosálnímu Steamu například implementací společenštějšího prostředí, očekáváným zavedením nákupního košíku pro hromadné nákupy her nebo integrace módů do zakoupených her.