Zavřít reklamu

Epic Store nabídne již za pár dní další hru zdarma

Epic Store se začíná rozjíždět na plné obrátky.

4. 1. 2019    

O studiu Epic Games se v poslední době hodně mluví především ve spojitosti s fenomenálním Fortnite, který uchvátil miliony hráčů po celém světě. Mateřské studio tohoto fenoménu se však chce do srdcí hráčů zapsat i jiný způsobem – konkrétně vlastním herním obchodem, který bude konkurovat legendárnímu Steamu.

Zdá se vám poslední věta odvážná? Nejste sami. I samotnémému Epic Games se totiž zdá tato vize pravděpodobně až příliš troufalá, jelikož je Steam mezi hráči obrovsky oblíbený. Je tak prakticky jasné, že každý další nový herní obchod tohoto typu má jen jepičí šanci na úspěch – tedy alespoň v případě, že se nepokusí hráče přilákat určitými bonusy. Těmi jsou v případě Epic Storu hry zdarma, které Epic Games od spuštění svého obchodu rozdává. Zahrát jsme si tak mohli již Subnauticu či Super Meat Boy, o které jsme psali včera. Do obchodu ale brzy zamíří další zajímavý titul – What Remains of Edith Finch. 

Jedná se o oddechovku, ve které budete procházet sídlo Finchů a objevovat odpovědi na tajemství této rodiny. Nejedná se tedy o nic příliš akčního, na druhou stranu však alespoň podle traileru tato hra šanci zaslouží. K vyzvednutí bude od 10. do 25. ledna. Rozhodně si ji tedy nenechte ujít.