Zavřít reklamu

Epic Store bude mít další úlovek, vyjde na něm exkluzivně WRC 8

Nastartujte motory, nová pecka přijíždí. Nejspíš však jinam, než kam byste čekali.

15. 8. 2019     Zdroj

wrc

Vypadá to, že Epic Store bude mít již zanedlouho další velký úlovek, kterým trumfne konkurenční Steam. Do jeho virtuální garáže totiž podle všeho míří závodní hra WRC 8 z dlny studia Kylotonn. Na potvrzení si sice budeme muset ještě počkat, webové stránky hry však lecco naznačují. 

Na oficiálních stránkách hry, které spravují samozřejmě její vývojáři, lze nalézt logo Epic Storu. Logo konkurenčního Steamu byste tu však hledali marně, což je přinejmenším zvláštní a podle mnohých hráčů lze z toho vyvodit, že se WRC 8 stalo dalším úlovkem Epic Storu. Ten v minulosti ulovil už třeba i Metro či nový The Division 2, což viděli mnozí hráči velmi neradi. Další launcher totiž ve svém počítači nechtějí a tento konkurenční boj kvůli tomu kritizují. Pokud jsou však zvyklí kupovat hry z podobných obchodů, nic jiného než navštívit Epic Store a využít jeho služby se vším všude jim nezbývá. 

Hra má na počítače, PlayStation 4 a Xbox One dorazit již na začátku září – konkrétně 5. Doufejme, že naplní velká očekávání a bude minimálně tak dobrá jako její předešlé díly. Fanoušci závodů v nehostinné přírodě si ostatně nic jiného ani nepřejí.