Zavřít reklamu

Epic rozdává zdarma Hitmana a sbírku cyberpunkových RPG

Čárový kód na zátylku Agenta 47 tentokrát zahlásí nulovou cenu.

27. 8. 2020     Zdroj

Další týden, další dvojice her zdarma od Epicu. Po týdnu plném frenetického střílení obchod dnes nabízí metodičtější řešení problémů. Do jeho knihovny si totiž můžeme přidat Hitmana z roku 2016 a sbírku povedených taktických RPG ze série Shadowrun.

Hitmana není třeba představovat. Agent 47 s čárovým kódem na zátylku se pohybuje ve světě videoher už skoro dvě dekády. Jeho první modernizovaná verze z roku 2016 vsadila na model vydání po epizodách a vyplatilo se. Otevřené úrovně plné života zajistily hře další dvě pokračování, přičemž poslední díl trilogie vychází na začátku příštího roku. Na Metacriticu má Hitman 83 procent.

Taktické rozhodování bude klíčem k úspěchu i v sérii Shadowrun. Balíček od Epicu kompletuje všechny RPG díly, jemnovitě Shadowrun Retruns, Shadowrun: Dragonfall a Shadowrun: Hong Kong. Gameplay se blíží například starým Falloutům, zatímco zpracování nabízí vítanou dávku cyberpunku při čekání na hru od CD Projekt Red. Na Metacriticu mají všechny díly kolem 80 procent.

Hry můžete stahovat stále ze stejného odkazu až do příští středy. Tehdy je vystřídá vynikající taktický roguelike Into the Breach, který Epic před nějakou dobou už jednou rozdával.