Zavřít reklamu

Epic rozdává nový Rollercoaster Tycoon. Za vyzvednutí Rocket League vás dokonce odmění

Epic se tentokrát překonal. Srazil cenu hry pod nulovou hranici.

25. 9. 2020     Zdroj

Epic Games Store pro nás má tento týden dvě hry zdarma. Součástí klasického čtvrtečního rozdávání je úplná novinka Rollecoaster Tycoon 3: Complete Edition, která remasteruje a kompletuje vydání původní hry. Ve středu navíc začal Epic nabízet zdarma mega úspěšnou Rocket League. I když zdarma není úplně nejpřesnější výraz, nabídka je ve skutečnosti ještě výhodnější – za vyzvednutí hry vám totiž obchod dá navíc slevový kupón na dvě stě korun.

Rollercoaster Tycoon 3: Complete Edition nabízí obchod zdarma hned v den vydání. Hra původní budovatelskou strategii modernizuje a přivádí ji ke standardům současných her. Největšími změnami prošlo ovládání, které je oproti plvodní verzi jednodušší. Vývojáři přidávají i podporu Full HD rozlišení. V edici se základní hrou jsou i dvě rozšíření, Soaked! a Wild!.

Fotbal s raketovýma autíčkama Rocket League přeřadil na free-to-play model už ve středu a zdarma je k dispozici na všech platformách. Jedině na Epic Storu vám ale obchod společně s vyzvednutím hry dá zdarma ještě slevový kupón v hodnotě dvou set korun, který můžete využít na jakoukoli hru v cenové hladině nad dvě stě korun. O hru je díky přechodu na bezplatný model distribuce opět obrovský zájem,. Dokonce takový, že nával nových hráčů nevydržely ani léty fotbalu zocelené servery hry.