Zavřít reklamu

Epic nás zdarma zve na cestu po USA. Buď v kupé vlaku nebo hezky po svých

Epic opět nabízí dvojitou porci zábavy zdarma.

10. 9. 2020     Zdroj

Stejně jako každý týden, i tentokrát přichází Epic s nabídkou dvojice her se stoprocentní slevou. Nabízený páreček sice hned na první pohled nezaujme hvězdnými jmény, jde ale i tak o solidní porci herní zábavy. Zatímco Railway Empire vám dovolí vybudovat obrovské železniční impérium, Where the Water Tastes Like Wine nabídne pohled z druhé strany, z náročného období ekonomické krize třicátých let minulého století.c

V Railway Empire jsou na první místě vláčky a elaborovaná síť železnic. Ve hře se v roli nebojácného podnikavce budeme snažit postavit výnosnou cestovní síť. K tomu nám bude k dispozici celá řada budov, tursitických atrakcí a hlavně pečlivě vymodelovaných lokomotiv. Hra se odehrává během dlouhého časového období, ve kterém bude čas i na vývoj nových technologií, ženoucích pokrok kupředu jako ten nejspěšnější expres. Na Metacriticu si hra vysloužila 74 procent.

Druhá nabízená hra obrací svou pozornost na zchudlé americké obyvatelstvo během finanční krize třicátých let minulého století. V roli tuláka budeme ve Where the Water Tastes Like Wine poznávat různorodé postavičky středozápadu Spojených států. Namísto klasického hraní však čekejme spíše výživné sousto příběhů a charakteristické atmosféry. Na Metacriticu si kritici hru cení na 74 procent.

Obě hry můžete stahovat zde.