Zavřít reklamu

EA oficiálně oznámilo FIFU 19 a další dvě sportovní hry

Milovnici sportu, je to tady. Nové ročníky vašich milovaných her byly před malou chvílí oznámeny. Tedy až na jeden.

9. 6. 2018    

Na prezentaci EA, která před malou chvílí skončila, si svou chvilku slávy užily i tři sportovní hry. Tou nejočekávanější je bezesporu Fifa 19, která přinese novinku, po které její hráči volají již několik let. 

Fifa 19 přinese i letos story mode, ve kterém si budete užívat kariéru Alexe Huntera známého z Fify 17. V novém fotbálku si budeme konečně moci zahrát pravou a nefalšovanou Ligu mistrů, na kterou EA konečně získalo licenci a pozvednout tak nad hlavu “ušatý pohár” pro jejího vítěze. Cesta ale bude jako vždy trnitá. 

Co se pak týče vylepšení pro letošní fotbálek, mnoho věcí o něm nevíme. Podle slov vývojářů se však můžeme těšit na daleko lepší týmovou spolupráci mezi jednotlivými hráči. Pokud vás tedy u předchozích dílů této legendární hry štvalo to, že se vaši spoluhráči nechovají přesně tak, jak by měli a svým pohybem vám absolutně nepomáhají, v letošním ročníku byste si na podobné problémy stěžovat nemuseli. Nová Fifa 19 dorazí na konzole a PC v září. 

Kde je NHL? 

Další dvě sportovní hry, které EA “představilo” je nový basket NBA 19 a MADDEN NFL 19. Ani o jedné z těchto her však nevíme prakticky nic, jelikož jsme měli možnost shlédnout maximálně poměrně krátký trailer. Ten byl však po grafické stránce velmi povedený a pokud bude stejně povedená i samotná hra, zlobit se určitě nebudeme.

Co se naopak v prezentaci vůbec neobjevilo je nový díl NHL. Těžko tak říci, zda s ním počítat či si dáme od hokeje na rok pauzu (což se zdá nepravděpodobné). Třeba nám jej však EA představí v rámci některé z dalších prezentací v následujících dnech třeba na konzolích Xbox zítra.