Zavřít reklamu

E-shop iMobily.eu aneb místo, kde najdete iPhone a AirPods (Pro) za bezkonkurenční ceny

Komerční sdělení

1. 4. 2021    

Komerční sdělení: Produkty Apple jsou celosvětově známé díky skvělým funkcím, úžasnému výkonu a vytříbenému designu. Rozhodně ale nesmíme zapomenout na jejich poměrně vyšší pořizovací cenu. Naštěstí ale existuje poměrně jednoduchá možnost, jak na nákupu těchto zařízení ušetřit hned několik tisíc. V takovém případě si totiž poměrně lehce oblíbíte e-shop iMobily.eu, který prodává nejrůznější jablečné kousky za podstatně nižší ceny než Apple.

Obchod iMobily.eu se totiž specializuje na prodej zařízení (nejen) z evropské distribuce, díky čemuž je dokáže nabízet za perfektní ceny. Nemusíte se navíc vůbec ničeho obávat. Pokud si například vyberete váš vytoužený iPhone, bude bezproblémově fungovat. Například takový iPhone 12 64GB je právě nyní v akci a pořídit si jej můžete za parádních 20 200 korun namísto 24 990 korun, za které si telefon účtuje Apple na svém Online Storu. Apple AirPods 2 s bezdrátově nabíjeným pouzdrem poté můžete zakoupit za 4 500 korun, kdežto na Online Storu je stojí 5 790 korun, a model AirPods Pro na iMobily.eu vyjde na pouhých 5 315 korun, zatímco Apple si za ně účtuje 7 290 korun. V nabídce nadále můžete najít i loňský iPad Pro 12,9″ Wi-Fi+Cellular 1TB Space Gray za 41 990 korun, tedy o 6 500 korun levněji než na zmiňovaném Online Storu.

S bezkonkurenčními cenami v případě iMobily.eu můžete zkrátka počítat. Tento e-shop se mimo Applu produktů také specializuje na prodej wearables, tabletů, grafických karet, notebooků, robotických vysavačů, kamer a všemožného příslušenství.

Komentáře nejsou povoleny.