Zavřít reklamu

Dragon Age 3: Inquisition má být nádherné

Dragon Age 3: Inquisition má vypadat skvěle díky Frostbite 2 enginu.

22. 1. 2013    

Dragon Age 3: Inquisition bylo dosud jen oznámeno a příliš informací se neví. Co je však neměnným faktem, tak to je rozhodnutí studia Bioware, použít Frostbite 2 engine. Ten je podle jejich slov naprosto skvělý. Grafici si prý mohou dovolit to, o čem se jim na původním enginu Eclipse, mohlo jen zdát.

Podle všeho byli dosti znechucení tím, jak vypadaly jejich textury v Dragon Age 2 ve finální fázi. Nás bohužel zatím Frostbite 2 engine příliš neoslnil a doufáme, že to Dragon Age 3 změní. Hlavní grafik, Neil Thompson k tomu dodal:

Dragon Age: Origins a Dragon Age 2 jsme vytvořili na našem Eclipse engine, který začal po vydání Dragon Age 2 skřípat. U Inquisition využíváme Frostbite 2 engine, což je překvapivě silná technologie. Dragon Age 3: Inquisition vypadá překrásně. Myslím, že nebudete zklamáni, až začneme zveřejňovat screenshoty, protože jsme alespoň podle mě vytvořili něco speciálního.“

Dragon Age 3: Inquisition zatím nemá pevné datum vydání ani přesně stanovené platformy, na které nakonec vyjde. Dá se ale předpokládat, že na E3 o něm uslyšíme více.