Zavřít reklamu

Dohrání DOOM Eternal vám bude trvat o poznání déle než dohrání předchozího dílu

Démoni se blíží.

26. 8. 2019     Zdroj

Doom

Milujete prodírání se v krvi démonů a jiných nepříliš půvabných monster? Pak máte velmi pravděpodobně ve svých diářích zakroužkováno datum 22. listopadu. Právě v tento den totiž dorazí na PlayStation 4, Xbox One, PC a Nintendo Switch nový DOOM Etenral, přímý pokračovatel DOOMu 2016. A ten bude stát skutečně za to. 

Od novinky se nedá stejně jako od předešlého dílu očekávat prakticky nic jiného, než brutální kosení obrovského množství nepřátel všude kolem vás, kteří vás nenechají ani na minutu vydechnout. Hra bude navíc o poznání delší než předešlý díl. Potvrdil to výkonný producent Bethesdy Marty Staratton. 

Podle Martyho slov se můžeme těšit na velkou herní výzvu, se kterou si každý hráč zřejmě poradí za různě dlouhou dobu – záležet totiž bude především na jeho “skillu”. Průměrně by však mělo dohrání hry trvat zhruba 18 až 22 hodin, což je velmi slušné. Hra by měla být celkově mnohem větší než předešlý díl a měla by nabídnout i mnohem více monster, která proti vám budou stát. Otázkou však zůstává zda bude tento herní model i po x hodinách stále bavit. Doufejme, že ano.