Zavřít reklamu

Do Xbox Game Passu dorazilo GTA V

Oprašte herní ovladače.

6. 1. 2020    

Kdo by neznal legendární herní sérii GTA. Vždyť například díl San Andreas hrál snad každý z nás a i mnoho let po svém vydání se těší ve světě velké popularitě. Totéž se dá říci i o nejnovějším dílu této herní série – GTA V. To je sice s námi na světě už dlouhých 7 let, stále jej však mnozí hráči označují za jednu z nejlepších, ne-li nejlepší hru historie. Zahrát by si ji tedy měl nyní každý. 

Dostat tuto legendu k co nejvíce lidem si dal nyní za cíl i Microsoft. Hráčům ji totiž nadělil do svého xboxového předplatného Xbox Game Pass, v rámci nějž si můžete zahrát za relativně nízký měsíční poplatek obrovské množství titulů a to dle vaší libosti. Super je i to, že co chvíli běží na Game Pass slevové akce, kdy například nyní jej lze získat ve verzi Ultimate na 3 měsíce za necelých 26 korun. A za ty GTA V dohrajete skutečně v klidu. 

Super je i to, že v rámci Xbox Game Passu máte v GTA V přístup nejen do samotné singleplayerové části hry, ale také do multiplayeru, který je standardně zpoplatněn. Díky tomu si tak zábavu ve hře prodloužíte o další obrovské množství hodin, jelikož multiplayer nabízí skutečně nepřeberné množství různých činností. Rozhodně tedy neváhejte a GTA V v Xbox Game Passu využijete.