Zavřít reklamu

Do Xbox Game Passu dorazí Zaklínač 3

Xboxáři všech zemí, spojte se.

14. 11. 2019     Zdroj

Přestože má Zaklínač 3 už “nějaký věk”, je stále označován za jednu z nejlepších her všech dob, kterou se od jejího vydání mnoha vývojářským studiím nepodařilo překonat. I proto se tak těší stále velké popularitě, která se projevuje ve vynikajících prodejích. Ostatně, od začátku letoška se mělo prodat na 20 milionů kusů, což není zrovna málo. A jak se zdá, tato hra zažije již brzy další “hype”. 

V nové upoutávce zveřejněné na Twitchi ke službě Xbox Game Pass se objevily záběry právě Geralta z Rivie, jak zápolí s nestvůrami. A jelikož hra zatím v Game Passu není, dá se předpokládat, že do ní právě dorazí. Ostatně, bylo by skutečně zvláštní, kdyby záběry ze hry Microsoft použil do upoutávky jen tak zbůhdarma. Vystavil by se tím totiž riziku tvrdé kritiky od hráčů, kteří jsou zajisté z blížícího se Zaklínače nadšeni. 

Nezbývá než doufat, že Zaklínač na Xbox Game Pass dorazí skutečně v brzké době a v ideálním případě bude i se všemi dodatky, které rozhodně stojí za to. Zda tomu tak bude či nikoliv však ukáže až čas.