Zavřít reklamu

Do Red Dead Online míří Halloween

Do multiplayerového Red Dead míří další skutečně zajímavá akce.

24. 10. 2019     Zdroj

Blížící se příchod Red Dead Redemption 2 na počítače není ani zdaleka jedinou zajímavou zprávou spojenou s touto hrou. Studio Rockstar totiž na svém oficiálním webu oznámili, že do hry míří halloweenská událost na oslavu tohoto oblíbeného amerického svátku. Pokud tedy máte i vy rádi tajemnou atmosféru Halloweenu, mohlo by vás dění v online světě Red Dead zabavit. 

Událost s sebou přináší již tradiční vypsání odměny na padoucha, kterým je tentokrát Philip Carlier. Jednat by se mělo dle Rockstaru o vraha, který je velmi nebezpečný a tudíž vám bude zřejmě jeho dopadení dělat nemalé potíže. Odměna by ale měla být sladká – ostatně, jako vždy u podobných eventů. Do hry totiž míří nálož masek, kterými si můžete zkrášlit své postavy či jimi postrašit okolí, ale i spousta jiných časově omezených zábaviček, za které bude jako již tradičně možné získat zkušenosti pro rozvoj vaší postavy. Pokud jste tedy měli chuť na pořádné “expení”, nyní budete mít fajn příležitost. 

Pokud vás zajímá, co vše právě probíhající event obsahuje, jeho kompletní obsah můžete nalézt zde. Nicméně myslíme, že daleko lepší zábavu si užijete, když se do hry přihlásíte a zkusíte všechny novinky objevit přímo v ní. Malé totiž rozhodně nejsou a zajisté vás zabaví. Tak příjemné hrané!