Zavřít reklamu

Do parádní hříčky Mini Metro míří další nová mapa pro budování podzemky

Jedna z nejlepších mobilních her současnosti dostává další vylepšení.

3. 2. 2021    

Mini Metro se dá bez jakékoliv nadsázky označit za jednu z nejlepších mobilních her současnosti. Za tento titul přitom nevděčí jen hratelností, ale také vzorné podpoře vývojářů, kteří titul neustále zásobují aktualizacemi zkvalitňujícími její hratelnost a to i z hlediska obsahové stránky. Jeden takový obsahový update míří do hry i nyní. Postaví vás konkrétně do role stavitele metra v čínském městě Chongqing. 

Postavit skutečně kvalitní síť hromadné dopravy v Chongqingu mát být pro hráče skutečnou výzvou, jelikož jim v cestě bude stát spojnice dvou řek – konkrétně Yangtze a Jialing. Právě ty budou představovat největší kombinaci ve výstavbě systému tunelů, který bude dávat z hlediska dopravy osob smysl. Aby byla tato mapa hratelná, je nejprve nutné dosáhnout v předešlé mapě Guangzhou nejméně 500 bodů, což však není ve výsledku nic extrémně složitého. 

Aktualizace s novou mapou je samozřejmě na smartphonech rozšiřována zcela zdarma, jelikož je hra jako taková placená. Jediný háček tkví zatím v tom, že je update s rozšířením dostupný zatím jen na iOS. Dá se nicméně předpokládat, že se v brzké době dočkají i majitelé telefonů s Androidem.