Zavřít reklamu

Do Outlast 2 přibude příběhový režim a vystřihnutý obsah

Nový update pro horový hit přinese scény, které se kvůli přístupnějšímu ratingu do hry nedostaly a nový herní režim.

28. 3. 2018    

Outlast 2 byl rozhodně důstojným pokračováním skvělého prvního dílu, a zatímco vývojáři z Red Barrels již pilně pracují na dalším pokračování, rozhodli se majitele hry potěšit novou bezplatnou aktualizaci, která přinese dvě novinky.

Pokud zmateně kontrolujete nadpis článku a říkáte si, že příběh ve hře už přeci je, nechte mě to uvést na pravou míru. Story mode bude samostatným režimem, který omezí náročnost a množství honiček s nepřáteli, kteří také nebudou udělovat takové poškození. Tyto změny mají za cíl klást ještě větší důraz na příběh a prozkoumávání prostředí, aniž byste se museli stresovat, jestli vás někdo bude za chvíli pronásledovat nebo ne.

Co se vystřihnutých scén týká, nebudou rozhodně pro slabší povahy. Ve hře totiž nebyly přítomny z důvodu přijatelnějšího věkového ohodnocení v USA. Původně totiž hra získala ohodnocení „Adults only“, po odebrání těch nejbrutálnějších sekcí hra nakonec obdržela rating o stupeň nižší – „Mature“. Pokud vám tedy už při vydání hra připadala brutální až až, nejspíš nebude tato novinka nic pro vás.