Zavřít reklamu

Do hry Tekken 7 míří Negan z The Walking Dead

Tekken 7 přivítá nové postavy a jedna z nich je vskutku nečekanou posilou.

7. 8. 2018     Zdroj

Tekken 7 nebyl příliš oslnivou bojovkou, nicméně své místo si mezi fanoušky našel a udělal jim radost zejména proto, že se série vrátila po opravdu dlouhé době. Než se ale někdy v budoucnu dočkáme hry Tekken 8, tak si autoři nachystali několik překvapení, která dorazí do hry.

Tekken 7 se dočká nečekané posily

Takzvaný první season pass má Tekken 7 již za sebou. Nyní se chystá druhý, který hlavně přinese nové charaktery a jeden je vcelku nečekaný. Vrátí se jistými vnady obdařená Anna Williams. Ta je v sérii osobní asistentkou a zároveň bodyguardem Kazuyi Mishimi. Vrátí se i Lei Wulong, který je charakteristický pro své specifické skřeky, které vydává během boje. Ten se vrací po poměrně delší době.

Největší hvězdu si ale vývojáři pečlivě střežili před veřejností a zcela nečekaně se tak přidává hvězda seriálu The Walking Dead. Hlavní záporák aktuálních řad se nám představí jako další hratelný charakter. Negan tu bude i se svou drahocennou baseballovou pálkou Lucille. Uvidíme, jak moc bude silný vůči ostatním charakterům a jak dobře do hry zapadne.

Je to vcelku překvapivé. Tekken, co se postav týče se v posledních letech příliš nerozrůstá a spíše využívá své stálice. Naopak je poněkud škoda, že v Tekken 7 nejsou mnohé populární charaktery z předchozích dílů. Negan je velkým zpestřením, které by mohlo přilákat mnohé hráče.

Zatím není stanové přesné datum, kdy druhý season pass dorazí, ale bude dostupný pro PC, PS4 a Xbox One. Ještě budou odhaleny další tři charaktery, které následně doplní tuto novou trojici.