Zavřít reklamu

Do Game Passu pro Android míří dalších pět zajímavých her

Dinosauři a náckovští roboti! Na své si přijde každý.

3. 2. 2021     Zdroj

Microsoft si ve verzi herního předplatného Game Pass pro Android připravil pro své předplatitele na mobilních zařízení další hrstku zajímavých her. V únoru se jeho nabídka rozroste o zajímavou hru se společenskou dedukcí, simulátor zábavního parku s dinosaury, logickou plošinovkou hříčku, létání na obřích sokolech a poslední dobrodružství nácky nenávidějícího hrdiny.

Asi největším přírůstkem v kolekci je naposledy zmiňovaná hra, kterou je Wolfenstein: Youngblood. Zatím poslední díl série, jejíž historie sahá až na počátek osmdesátých let dvacátého století, sice nebly kritikou přijat moc dobře, v čiré zábavnosti mu to ale neubírá. Z podobného mustru je i další přídavek, The Falconeer. Ten vás posadí na hřebet obřího sokola a pošle vás do otevřeného světa, ve kterém proti sobě válčí znepřátelené frakce.

Jurrasic World Evolution vás zas posadí zpátky na zem do role manažera zábavního parku s dinosaury. V pár lte staré hře budete mít unikátní možnost geneticky upravovat prastaré vládce naší planety. Co by se mohlo pokazit? Hodně se toho určitě pokazí v Project Winter, které vás pošle do křížku se sedmi dalšími hráči a bude po vás chtít zjistit, kdo je mezi vámi zrádce. Od dramatických situací si můžete ale odpočinout v poslední přidané hře, logické plošinovce Stealth Inc. 2.

Project Winter a The Falconeer dorazí do Game Passu už 4. února. Zbytej je bude následovat o týden později 11. února.