Zavřít reklamu

Dnes vychází Injustice: Gods Among Us

Dnešním dnem vychází hra Injustice: Gods Among Us.

19. 4. 2013    

Společnost Warner Bros. Interactive Entertainment přichází s novou sérií bojových her – INJUSTICE: GODS AMONG US!

Společnosti Cenega Czech s radostí oznamuje, že byl zahájen prodej hry Injustice: Gods Among Us ve verzích pro videoherní a zábavní systém Xbox 360 od společnosti Microsoft a zábavní počítačový systém PlayStation 3.

Hra Injustice: Gods Among Us, jejíž vývoj má na svědomí cenami ověnčené studio NetherRealm Studios, je začátkem zbrusu nové série bojových her. Příběh tohoto titulu vznikl ve spolupráci NetherRealm Studios, společnosti DC Entertainment a tvůrců komiksů Justina Graye a Jimmyho Palmiottiho.  Jak se děj postupně rozvíjí, mají hráči možnost vychutnat si síly, vybavení a neskonalou moc jedněch z nejoblíbenějších hrdinů a padouchů z DC Comics, jako jsou Batman, Superman, Flash, Wonder Woman, Green Arrow, Aquaman, Joker a další, a pustit se do mohutných bitev ve světě, v němž je hranice mezi dobrem a zlem jen velmi tenká.

„V NetherRealm Studios jsme si dali za cíl udělat z Injustice: Gods Among Us velkolepou akční podívanou,“ řekl Ed Boon, kreativní ředitel NetherRealm Studios.  „Vytvořili jsme originální hru se zbrusu novým příběhem plným kultovních postav, která osloví jak fanoušky DC Comics, tak i milovníky dobrých počítačových her.“

Ve hře Injustice: Gods Among Us narazíte na mnoho slavných lokací ze světa DC Comics, jako je Arkhamský ústav pro choromyslné, Metropolis, Atlantis a řada dalších. Tyto arény se skládají z několika různých stupňů, prostředí lze ničit a nabízí vysokou míru interaktivity. Hráči zde mohou při boji s nepřáteli naplno využít všechny superschopnosti svých postav, jedinečné sadu útoků i možnosti interakce s prostředím. Fanoušci tohoto titulu si pak mohou herní zážitek prodloužit misemi z režimu S.T.A.R. Labs, který nabízí množství dodatečného obsahu, který není v rámci základního příběhu k dispozici.

Zdejším postavám vdechla život řada slavných herců, jako například Stephen Amell ze slavného seriálu Arrow ze stanice CW Network, který si zde zopakoval svou roli Green Arrowa v podobě bonusové „arrowovské“ verzi této postavy, do níž se mohou hráči vtělit. Dále zde vystupuje Kevin Conroy jako Batman, Tara Strong jako Harley Quinn či Raven, Neal McDonough jako Flash, George Newbern jako Superman, Adam Baldwin jako Green Lantern a Alan Tudyk jako Green Arrow (běžná verze postavy).

Příznivci hry, kteří touží po bohatším balení, si mohou na Xbox 360 i PS3 pořídit Injustice: Gods Among Us Special Edition, jež obsahuje exkluzivní steelbook a DLC Red Son Pack.

Na Xbox 360 a PS3 je k dispozici také sběratelská verze Injustice: Gods Among Us Collector’s Edition, ve které se nachází disk s hrou, exkluzivní soška Batmana a Wonder Woman od DC Collectibles, speciální sběratelská verze prvního tištěného vydání komiksu Injustice: Gods Among Us od DC Comics a tři exkluzivní skiny inspirované Batmanem, Supermanem a Wonder Woman od DC COMICS – THE NEW 52.  Sběratelská je však kusově velmi omezená.