Zavřít reklamu

DMC: Devil May Cry je v prodeji!

Hra DMC: Devil May Cry je k dostání i v ČR.

16. 1. 2013    

Cenega s radostí oznamuje, že je hra Devil May Cry ve verzích pro videoherní a zábavní systém Xbox 360 od společnosti Microsoft a zábavní počítačový systém PlayStation 3 již v prodeji. Verze pro Windows PC bude vydána také velmi brzy – 25. ledna. V Evropě bude k dispozici v krabicové verzi, ve zbytku světa pak ke stažení pouze v digitální podobě.

Tato hra již získala od řady médií velice kladné ohlasy, například hodnocení 9 z 10 od časopisů Game Informer, Destructoid, Gamereactor UK, GamesTM magazine, Computer and Video Game.com a od britské i americké mutace Official Xbox Magazine.

V Devil May Cry, jež vznikla ve studiu Ninja Theory, se vrací jedna z nejslavnějších videoherních postav – Dante. Devil May Cry vypráví znovu původní příběh a znovu se můžete těšit na stylovou akci, plynulý soubojový systém a charismatického hlavního hrdinu, který dal celé této sérii tvář. Zároveň se však připravte, že hra je brutálnější a komplexnější než dříve. Dante ví, že není člověk, ale není ani démon jako ti, kteří jej celí život mučili. Je lapen mezi oběma světy a musí zjistit, co obnáší být dítětem démona a anděla. Pomáhat mu bude jeho dvojče Vergil, vůdce skupiny zvané „Řád“, jež bojuje proti vládnoucímu systému.

Capcom bude hru Devil May Cry podporovat postupným vydáváním dodatečného stahovatelného obsahu. Krátce po vydání bude k dispozici pro Xbox 360, PlayStation 3 a Windows PC přídavek Bloody Palace Mode, který bude možné získat zcela zdarma. Tento netrpělivě očekávaný režim přinese více než 100 bonusových úrovní, ve kterých bude na hráče útočit jedna vlna nepřátel za druhou. Jednotlivé výkony budou zaznamenávány do celosvětových žebříčků, hráči se tak mohou utkat o titul nejlepšího lovce démonů. Koncem února by měl světlo světa spatřit přídavek Vergil’s Downfall pro Xbox 360, PlayStation 3 a Windows PC. Toto rozšíření přinese zcela novou kapitolu ságy Devil May Cry a bude vyprávět dosud neznámý příběh Dantova dvojčete Vergila. Tento přídavek obsahuje hodiny plné zbrusu nových herních zážitků, čtyři úrovně obtížnosti a nový příběh, zbraně, komba, nepřátele a lokace. Vergil’s Downfall bude možné zakoupit za 720 Microsoft Points na online zábavní síti Xbox LIVE pro Xbox 360, za 8,99 € na PlayStation Network a za 8,99 € na PC. Po vydání hry bude možné dokoupit také balík kostýmů s několika alternativními obleky pro Danta. Jeho cena byla stanovena na 320 Microsoft Points na Xbox LIVE, 3,99 € na PlayStation Network a 3,99 € na Windows PC.