Zavřít reklamu

Dlouho očekávaný Titan Quest: Legendary Edition už je k dispozici na iPhonech

Legenda ožívá.

4. 2. 2021     Zdroj

Máte-li rádi tituly s nádechem legendárního Diabla, série Titan Quest vám zcela určitě v minulosti neunikla. Její vývojáři se jí nyní rozhodli navrátit již trochu zašlý lesk a to tím nejlepším možným způsobem – konkrétně vydáním hry v kompletní kolekci, kterou nazývají Legendary Edition. A právě tato edice dorazila nyní na iPhony.

Titan Quest: Legendary Edition je svým způsobem remaster původní hry z roku 2015 upravený jak graficky, tak i herními prvky, které lze nyní daleko lépe využít díky smartphonům nové generace. Asi vám tudíž nemusíme říkat, že je hratelnost jako taková ještě lepší než u původní verze hry. Pokud jste tedy měli rádi průchod nehostinnými mapami plnými příšer, které jste “utapali” vaším prstem ve snaze vyslat na ně co možná nejlepší útok k smrti, budete nyní skutečně nadšeni. 

Co se týče herního příběhu, jedná se samozřejmě o staré dobré pokoření titánů z bájného Řecka, kteří jsou rozmístěni prakticky po celé zeměkouli, což vás nutí k jejímu procestování. Asi vás proto nepřekvapí, že je herní doba titulu relativně dlouhá a to se ve výsledku promítá i na jeho ceně. Vývojáři si totiž za Legendary Edition účtují 449 Kč.